0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Riyidecor Месечината Простор Tapestry 60Hx80W Инчен Црна Мистериозен Универзумот Ѕвездена Ноќ Галакси Ѕвезди Планета во Вселената Ѕид Виси Уметност Оркестарот Ткаенини Дома

Riyidecor Месечината Простор Tapestry 60Hx80W Инчен Црна Мистериозен Универзумот Ѕвездена Ноќ Галакси Ѕвезди Планета

DEN 335.76
Това е достапна

Износот

Материјал и Големина на : Полиестер ткаенини, 59x80inch(150x200cm).Дизајн : Универзумот Тема, Месечината Шема, Црна и Бела боја.Мистик.Она што се Вклучени : Еден Tapestry.Се применуваат : Одлична за Ѕид hangings, Dorm Украси, Плажа Фрла, Пикник Ќебиња, Тремот Hangings, Табела Облека, Креветот се Шири, ги Покрива Троседот или Совршен Подарок за секоја Прилика.Одржување : Машина мие со ладна вода, ниска собори сува.

За стоката

Слична стока во категоријата