0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kenroy Дома 32157BRZ McIntosh Табела Светилки, Средни, Бронза

Kenroy Дома 32157BRZ McIntosh Табела Светилки, Средни, Бронза

DEN 4147.20
Това е достапна

Износот

ГЕОМЕТРИСКИ И МИСИЈА : кој геометриски форми и дизајн тенденции од глава до пети, 30 инчен рамка на Mc Intosh Табела Светилка има квадрат профил, широк правоаголна сенка, и interlaced повтори плоштадот дизајн.ДИМЕНЗИИ : 30 Инчен висина, 15 Инчен Ширина Сенка. 3-НАЧИН СИЈАЛИЦА ПРЕКИНУВАЧ : висока, средна и ниска прилагодувања се достапни кога се користи со 150-Начин на 3-Начин Сијалица (не се вклучени); компатибилен со еквивалент wattage ДОВЕДЕ и CFL светилки.ЛОКАЦИИ И СОБИ : фантастичен избор за возвишеното вашиот дом, канцеларија, вообичаена дневна соба, или удобен и пријатно спална соба; игра на геометриски форми се добро прилагодени за да се надополни соби со аголна мебел settings; додадете симетрич-ност на вашата спална соба или дневна соба крајот табели со flanking Mc Intosh табела светилки.Боја : Бронзени | Стил : Случајни Убав и силен, на Mc Intosh колекција карактеристики мисија-стил детали со своите квадрат и сегментирано база дизајн.Двете записи во Mc Intosh семејство се заврши во бронза, обезбедување прекрасен контраст помеѓу силна заврши и грациозен база дизајн.Секоја светилка во оваа серија е осветлен од една 3-начин крушка, совршен за создавање простор-пополнување осветлување или топла, мека сјај.

За стоката

Слична стока во категоријата