0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сет од 2 Допир Контрола 3-Начин Dimmable Табела Светилка Ноќната Ламба со USB Порт AC Штекер Ноќни Маса Светилка со Ткаенина Сенка за Дневна Соба, Спална соба, Топло Бела Св?

Сет од 2 Допир Контрола 3-Начин Dimmable Табела Светилка Ноќната Ламба со USB Порт AC Штекер Ноќни Маса Светилка

DEN 1919.76
Това е достапна

Износот

By допрете каде било во базата, можете да ја допрете база за да ја прилагодите светлината интензитет три dimmable нивоа на ниско осветлување во 10% осветленост совршен за ноќни употреба, средни осветлување на 70 % осветленост за општа секојдневна употреба и висока светлина со 100 % светлост за читање цели.Заштеда на време да се ископа надвор продолжување мозок и го задржува вашата маса организирана.Дали сакате да станувам рано, но не и будење на вашиот партнер?. ????【Погодно USB Порти & Штекер】Овие светилки за спални соби сет од 2 нуди 5 V/2.Ние специјално додадете некои тежина во светилка база за да се избегне тропа светилка исклучување од страна на деца или домашни миленици.Бесплатни копии на вашите куќи и да ја задржите биро изгледа уредни и чисти.Дури и ако не сте вршење на голем број на документи, се уште треба светлина кога седите во вашата дневна соба, читање во вашата спална соба, или да вршат други задачи во вашата работна маса.За голем простор, две светилки, исто така, даваат право рамнотежа и идеален осветлување.Ако сте некој кој сака производи за кои може да им служи на целите, ви се случува да се сакам на овие светилки.Допир функција обезбедува да не мора да се бореа околу е да го вклучите во текот на ноќта!.На тој начин, ова им овозможува на лесен и удобен префрлање помеѓу светлината нивоа за да одговараат на нашите потреби.Ние ќе замена на сијалицата во најбрз и повеќето пригоден начин.Покрај тоа, светилки се décor достоен, што ги прави голем плус на секое дом за внатрешни работи.Табела светилки со вграден извори на енергија се неверојатно корисни за хардвер за некој со маса, маса или ноќната, обезбедување дополнителна употребливост за брзо да ја полните вашата паметни уреди додека го читате и додека спиеш. Дали "допир контрола" претвори светилка надвор?.Дали сте уморни од бореа наоколу обидувајќи се да се најде прекинувачот во текот на ноќта?.

За стоката

Слична стока во категоријата