0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cheekie Monkie Памук Муслин Новородено Бебе Доенче Swaddle Заврши Ќебе/Примање Ќебе - Девојки Акварел Пердув Печатење

Cheekie Monkie Памук Муслин Новородено Бебе Доенче Swaddle Заврши Ќебе/Примање Ќебе - Девојки Акварел Пердув

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Памук.Природни и супер удобно материјал – На ќебиња се направени со 100% памук муслин.Тие се пред-изми и да останат меки се мијат по миење.Големи димензии – 46" x 46" (117cm x 117cm).На ќебиња се добри за користење од новороденчињата да ги години.Удобно и стилски – Ова ќебе е супер мека, лесна тежина, дише, и пријател на вашиот бебињата' деликатна кожа.Единствена акварел пердув печати нуди свеж и модерен изглед.Тоа сигурно е око-фаќање кога и каде и да одите.Флексибилност – А тоа е совршен за swaddling и помош се со вашите бебиња' спиење обука, тоа исто така може да се користи како столче маска, примање ќебе, старечки маска, шетач капак и стомак време ќебе итн.Совршен подарок – На ќебиња се добро спакувани и се совршени подароци за новороденчињата, бебето тушеви, и повеќе.Оваа печати е родово-неутрални и може да се користи за двете момчиња и девојчиња.Тоа им помага на нејзиниот престој топло и toasty за првите неколку дена од животот.Тоа им помага да се смири бебето и го прави нејзиниот плачат помалку.Тоа го чува вашето бебе од тоа да биде нарушен од страна на нејзиниот сопствен сепвам рефлекс, па таа ќе спиете подобро и подолго.

За стоката

Слична стока во категоријата