0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nulo Жито Слободни Сува Мачка Храна - Затворен, Возрасни Намали, или Hairball Управување со BC30 Пробиотик, Лосос, Патка или Турција Рецепт

Nulo Жито Слободни Сува Мачка Храна - Затворен, Возрасни Намали, или Hairball Управување со BC30 Пробиотик, Лосос,

DEN 719.28
Това е достапна

Износот

Само најдобрите ќе направи Nulo собрани најсветлиот умови во храна за миленичиња индустрија и, со користење на најдобрите природни состојки, создал уникатни рецепти да одберете вашиот мачка вкус пупки и поддршка на целокупниот добро здравје.ЖИТО-СЛОБОДЕН рецепт не содржи пченка; пченица; соја; бела компири; тапиока; вештачки бои, ароми и конзерванси.Вашата мачка, ја задржува својата младешка виталност додека се помалку подложни на бубрежна болест, белодробни инфекции и остеоартритис.Таа е составена од 83% животински протеини, личи на вашата мачка природна исхрана поблиску од жито-врз основа на јаглехидрати.Секогаш се обезбеди пристап до чиста, свежа вода.Нашите сува мачка храна не содржи пченка; пченица; соја; вештачки бои, ароми и конзерванси.Прехранбено избалансиран и вкусни, Nulo Сува Мачка Храна помага да се одржи вашата мачка е оптимална тежина, па таа може да се задржи со кои неостварлив ласерски покажувач и нејзиниот труп catnip глувчето за играчки да содржина нејзиното срце.Совршен за мулти-мачка домаќинствата!.ПАТЕНТИРАНА BC30 ПРОБИОТИК поддржува здрав стомакот флора.

За стоката

Слична стока во категоријата