0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nanuk 935 Водоотпорен Професионални Пиштол Случај со Пена Вметнете за 6UP w/Тркала - Графит, Medium (935-6UP7)

Nanuk 935 Водоотпорен Професионални Пиштол Случај со Пена Вметнете за 6UP w/Тркала - Графит, Medium (935-6UP7)

DEN 7582.80
Това е достапна

Износот

Оваа чувствителна и вредни опрема за потребите светска класа заштита.Подлога lockable.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Отпорност на Црно-7 Смола.Nanuk гарантира дека вашите опрема секогаш е безбедно да се складира и преживува во патувањето.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.Водоотпорен - Ip67 отценети - Nanuk водоотпорен случаи Ip67 номинална (submersion на 3ft за 30 мин).на хидроизолација за печат што се користи во сите Nanuk вдп случаи е прилагодено со цел да се вклопи во нашите производи.Треба простор за дополнителни списанија мислев на тоа.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Едноставно да го спакуваат и да си одат.Пластични случај се признава важноста на безбедност при превоз на rearms.Тоа е причината за сите наши случаи доаѓаат опремени со најмалку две lockable претходно биле вклучени па случај може да бидат обезбедени со користење на padlocks.Секој случај внатрешни работи направени за да се совршено да вашата опрема со користење само на највисок квалитет на пена материјали.

За стоката

Слична стока во категоријата