0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nanuk 935 Водоотпорен Професионални Пиштол Случај со Пена Вметнете за 6UP w/ Тркала - Маслиново масло, Medium (935-6UP6)

Nanuk 935 Водоотпорен Професионални Пиштол Случај со Пена Вметнете за 6UP w/ Тркала - Маслиново масло, Medium (935-6UP6)

DEN 7582.80
Това е достапна

Износот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Водоотпорен - Ip67 отценети - Nanuk водоотпорен случаи Ip67 номинална (submersion на 3ft за 30 мин).Отпорност на Црно-7 Смола.Nanuk гарантира дека вашите опрема секогаш е безбедно да се складира и преживува во патувањето.Тоа е причината за сите наши случаи доаѓаат опремени со најмалку две lockable претходно биле вклучени па случај може да бидат обезбедени со користење на padlocks.Треба простор за дополнителни списанија мислев на тоа.Пластични случај се признава важноста на безбедност при превоз на rearms.Оваа нова Nanuk Серија е plug and play решение конструиран за да се заштити вашиот оружје за време на транспортот.Оваа чувствителна и вредни опрема за потребите светска класа заштита.Сакате да ги вклучите активирањето брава со вашиот пиштол има простор за тоа премногу.Моќ ноктот latching Систем - се користи за сите случаи е конструиран за да се задржи вашата случајот е затворен за време на најтешките мисии.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Секој случај внатрешни работи направени за да се совршено да вашата опрема со користење само на највисок квалитет на пена материјали.

За стоката

Слична стока во категоријата