0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Jiawu Водоотпорен Перница, Плажа Торба Водоотпорен Прилагодливи Рамо, Рака Водоотпорен Голем Капацитет за Кампување за Пешачење за планинарење

Jiawu Водоотпорен Перница, Плажа Торба Водоотпорен Прилагодливи Рамо, Рака Водоотпорен Голем Капацитет за Кампување

DEN 304.56
Това е достапна

Износот

Само да се стави на вашиот уред во кеса, го дофати врвот и се тркалаат надолу 3 до 5 пати, а потоа го приклучиш во тока.Спецификација : Предмет Тип : Водоотпорен Bag Material : 70 D Висока Издржливост Најлон Водоотпорен Fabri.Тоа е се тркалаат‑топ затворање систем, кој може да обезбеди добри перформанси водоотпорен.Функција : 1.Како да го Користите : Чекор 1 : ставете ги објектите во кеса, го дофати црна рака на врвот на чантата и усогласување на краевите на рака. [IPX6 Водоотпорен Одделение]На водоотпорен одделение на сува торба е IPX6.[Лесен за Употреба]На водоотпорен складирање ранец е лесен за употреба и едноставен за ракување. [Најлон Ткаенина]На водоотпорен перница е направен од висок квалитет на 70 D висока издржливост најлон водоотпорен материјал, кој е здрав и издржливи, и може да се користи за долго време. [Рамо, Рака]тркалаат врвот сува вреќа е опремен со монтажни и прилагодливи рамо, рака, која е полесно да се носат и поудобно да се користи.Чекор 2 : се Тркалаат надолу од врвот на торба 3 до 5 пати додека не го чувствува воздухот останатите во торба е погоден; на построги тркалаат, подобро водоотпорни перформанси. Водоотпорен гаранција, здрав тркалаат‑топ затворање систем обезбедува безбедна водоотпорен тесни за да се задржи вашата опрема сува во било влажна состојба каде кеса не е целосно потопен. Широка примена опсег, што се користи за активности на отворено, планинарење, кампување, планинарење, велосипедизам, пловењето, kayaking, paddling, едрење, canoeing, сурфање. [Пет Различни Size]Се водоотпорен duffel торба има пет различни големини за да изберете од, имено 1 L, 5 L, 10 L, 20 L, 35 L. Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плетенка и се тркалаат надолу 3 до 5 пати, а потоа приклучете го тока за да се заврши печат.Тоа може да се задржи вашите лични предмети безбедно. Користење на 70 D висока издржливост најлон водоотпорен материјал, топлина‑притискање на третман на жица, водоотпорен одделение IPX6, силна, мала тежина, добра заштита.

За стоката

Item Type:
Waterproof Bag
Material:
70D High Tenacity Nylon Waterproof Fabri

Слична стока во категоријата