0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
OWIKAR Универзална Водоотпорен Случај, 2 Пакет Лебди Подводни Сува Кеси за iPhone 11/11 Про Max Xs Max XR XS X 8 7 6S Плус, Google Пиксели, LG и Други Телефони До 6.8 (Зелено-2 Парчиња)

OWIKAR Универзална Водоотпорен Случај, 2 Пакет Лебди Подводни Сува Кеси за iPhone 11/11 Про Max Xs Max XR XS X

DEN 2164.80
Това е достапна

Износот

●Телефонот е потежок од 220g може да влијае на флотација, Галакси Забелешка 10+ случај (198g+) и други големи мобилни телефони со случај, случајот е водоотпорен само.Заштита Дури и Подводна Обезбедува водоотпорен заштита за вашите телефони, MP3 плеери, додека одржување на целосен екран на допир за функционалност. ●Телефонот на екранот за допир не е достапна подводни притисок, ве молиме користете ги копчињата за јачина за да правите фотографии подводни (Snaptap треба да се постави однапред).Dual Транспарентен Windows Наменета за преземање на слики и користење на телефонот погодно; На home копчето на i Phone 7 и други надградува на iphone може да се активира; на отпечаток не е достапна.Dual транспарентен windows дизајн им овозможува на повеќе од јасно подводна фотографија, можете да ја користите волумен копчиња да се земе јасни слики или видео записи на подводни. 【ЛЕБДИ ФУНКЦИЈА на телефонот на екранот за допир не е достапна подводни притисок, ве молиме користете ги копчињата за јачина за да правите фотографии подводни (snaptap треба да се постави однапред).

За стоката

Слична стока во категоријата