0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лебдечки Водоотпорен Мобилен Телефон Торба,Ipx8 Водоотпорен Мобилен Телефон Торба,Транспарентен ПВЦ Водоотпорен Мобилен Телефон Торба со Lanyard за 6.5-Инчен Екран на

Лебдечки Водоотпорен Мобилен Телефон Торба,Ipx8 Водоотпорен Мобилен Телефон Торба,Транспарентен ПВЦ Водоотпорен

DEN 693.60
Това е достапна

Износот

Совршена заштита : Global Travel водоотпорен мобилни перница може да ја спречи вашиот мобилен телефон, ID картичка, кредитна картичка, пари, MP3 плеер, мобилен телефон и копчето од тоа да биде оштетена од водата / снег / нечистотија.Идеален за пливање, сурфање, риболов, пловењето, сурфање, нуркање, скијање и одмор додатоци.Безбедност материјал : високо квалитетен и издржлив ABS поддршка безбедност печат школка, ПВЦ екран, транспарентни и заштита на животната средина, пловни воздушното перниче околу транспарентен прозорец, нека мобилен телефон сува торба плови на вода (ако тоа паѓа).Ултра тенок и транспарентен : 0.3 mm транспарентен прозорец, двете страни се погодни за фотографирање, снимање, пишување, проверка на електронска пошта, разговор, и искуството е мазна кога допирање на екранот; кога преземање на слики, тоа е подобро да се користи мобилниот телефон на прилагодувања на камерата за прв, а потоа го користите мобилниот телефон копчиња (не екран на допир) за фотографирање под вода.Преку ipx8 сертификација, dual функции : отпорност на топлина, студ отпор и притисок отпор.На водоотпорен заштита на длабочина можат да стигнат до 30 метри.Оваа универзална водоотпорен случај е погоден за сите 6.5-инчен паметни телефони (дијагоналната должина), вклучувајќи i Phone, Samsung, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата