0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YOAS Водоотпорен Перница, Лесно се Користи Чиста Сува Кеси Водоотпорен Различни Спецификации Голем Капацитет за Пешачење за Кампување за планинарење

YOAS Водоотпорен Перница, Лесно се Користи Чиста Сува Кеси Водоотпорен Различни Спецификации Голем Капацитет за

DEN 304.56
Това е достапна

Износот

Користење на 70 D висока издржливост најлон водоотпорен материјал, топлина‑притискање на третман на жица, водоотпорен одделение IPX6, силна, мала тежина, добра заштита.Како да го Користите : Чекор 1 : ставете ги објектите во кеса, го дофати црна рака на врвот на чантата и усогласување на краевите на рака.Тоа може да се задржи вашите лични предмети безбедно.Чекор 2 : се Тркалаат надолу од врвот на торба 3 до 5 пати додека не го чувствува воздухот останатите во торба е погоден; на построги тркалаат, подобро водоотпорни перформанси.Функција : 1. Широка примена опсег, што се користи за активности на отворено, планинарење, кампување, планинарење, велосипедизам, пловењето, kayaking, paddling, едрење, canoeing, сурфање. Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плетенка и се тркалаат надолу 3 до 5 пати, а потоа приклучете го тока за да се заврши печат.

За стоката

Item Type:
Waterproof Bag
Material:
70D High Tenacity Nylon Waterproof Fabri

Слична стока во категоријата