0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Плажа Торба Водоотпорен, Различни Спецификации Голем Капацитет Водоотпорен Прилагодливи Рамо, Рака Водоотпорен Перница за планинарски за Пешачење за Кампување

Плажа Торба Водоотпорен, Различни Спецификации Голем Капацитет Водоотпорен Прилагодливи Рамо, Рака Водоотпорен

DEN 304.56
Това е достапна

Износот

[Најлон Ткаенина]На водоотпорен перница е направен од висок квалитет на 70 D висока издржливост најлон водоотпорен материјал, кој е здрав и издржливи, и може да се користи за долго време. Лесен за ракување и чистење, само стави вашиот опрема во кеса, го дофати врвот плетенка и се тркалаат надолу 3 до 5 пати, а потоа приклучете го тока за да се заврши печат. Широка примена опсег, што се користи за активности на отворено, планинарење, кампување, планинарење, велосипедизам, пловењето, kayaking, paddling, едрење, canoeing, сурфање. Водоотпорен гаранција, здрав тркалаат‑топ затворање систем обезбедува безбедна водоотпорен тесни за да се задржи вашата опрема сува во било влажна состојба каде кеса не е целосно потопен.Тоа може да се задржи вашите лични предмети безбедно.

За стоката

Item Type:
Waterproof Bag
Material:
70D High Tenacity Nylon Waterproof Fabri

Слична стока во категоријата