0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ProCase 2 Пакет Универзална Водоотпорен Телефон Торбичка Пакет со ProCase 3 Pack Универзална Водоотпорен Торбичка Видиме Сува Торба Подводни Случај

ProCase 2 Пакет Универзална Водоотпорен Телефон Торбичка Пакет со ProCase 3 Pack Универзална Водоотпорен Торбичка

DEN 599.28
Това е достапна

Износот

Овој пакет содржи 5 водоотпорен случај сува пошта и одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонала големина; Кредитна картичка паричникот пари водоотпорен сува торба за на плажа, риболов, пливање, пловењето, kayaking, нуркањето, и воден парк активности.Јасно Прозорецот на двете предната и задната страни, совршен за преземање на слики, видеа и проверка на e-mail. 100 метри IPX8 Заверена водоотпорен; Нуди водоотпорен / снег доказ / нечистотија доказ за заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.Компатибилен со уреди до 85mm x 170mm (чист прозорецот 82mm x 162mm); Доаѓа со вратот рака за полесно носење.Карактеристики едноставна snap и кодот за пристап, лесно да се задржи надвор вода, снег, прашина, песок и нечистотија.Овој пакет содржи 5 водоотпорен случај сува пошта и одговара на сите паметни телефони до 7" дијагонала големина; Кредитна картичка паричникот пари водоотпорен сува торба за на плажа, риболов, пливање, пловењето, kayaking, нуркањето, и воден парк активности.

За стоката

Слична стока во категоријата