0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Професионални 50ft Нуркање Телефон Случај за iPhone, Samsung Серија, Универзална Водоотпорен Мобилен Телефон Покритие за Надворешна Сурфање Пливање Нуркањето Фото Видео

Професионални 50ft Нуркање Телефон Случај за iPhone, Samsung Серија, Универзална Водоотпорен Мобилен Телефон Покритие

DEN 647.76
Това е достапна

Износот

???? [IP68 Заверена Водоотпорен] : да се Чува суво доколку се користи во 50ft длабока вода за 60 минути, 98ft длабочина за 30 минути.Прецизни се намали и дизајн овозможи лесен пристап до копчиња и пристаништа. ???? [Полно работно тело Случај со 360° Заштита] : 15ft Водоотпорен, Shockproof, Dustproof, целосно запечатени дизајн.Дали сте сурфање, риболов, качување, рафтинг, велосипедизам, пешачење, кампување,пливање,скијање и нуркањето, овој телефон случај може да обезбеди 360 степен на заштита.Тоа може да се изолира, прашина,вода, sandstorms, и може да издржи почвата нечистотии. ???? [Поддршка на Сите Модел на Телефон] : Применува за сите Samsung и Apple телефони ❦-♥-❦(Apple серија i Phone 6/ 6 Плус/6s/6s Плус/7/7 Плус/8/8 Плус/X/Xs/Xs Max/XR/11/11 Pro/11 Про Макс и Samsung серија Galaxy S6/S8/S8+/S9/S9+/S10/S10+/Note 8/Забелешка 9/Забелешка 10/Забелешка 10+), фиксна во заштитни случај и не се движат.Можете да продолжите да ја користите дури и ако го замени со нов мобилен, и можете да го споделите со семејството.Еден случај е погоден за повеќе корисници. ???? [Висока Чувствителност] : чувствителните копчиња направи тоа лесно да се земе слики и видео записи во длабока вода.Флексибилни копчиња може да ги задоволи вашата потреба на чувствителност на допир.Ново дизајнирани копчиња ќе го задржи вашиот телефон водоотпорен додека обезбедување на јасни фотографии и видеа. ???? [Безбедно Купување] : Обезбедува 1 година гаранција и 24 ЧАСА сервис, ве молиме преглед на прирачник за корисникот за да се обезбеди правилна инсталација за да бидете сигурни дека случајот целосно запечатени.Контактирајте со нас, прво ако има било какви проблеми.

За стоката

Слична стока во категоријата