0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
STOON Водоотпорен Телефон Торбичка, 2-Pack IPX8 Лебди Водоотпорен Телефон Случај со воздушното Перниче се Назад на Телефонот Водоотпорен Перница Компатибилен со iPhone 13 Пр?

STOON Водоотпорен Телефон Торбичка, 2-Pack IPX8 Лебди Водоотпорен Телефон Случај со воздушното Перниче се Назад

DEN 215.76
Това е достапна

Износот

Забелешка : Ако телефонот случај е особено тешка, ве молиме да се земе од дебел телефон случај.И тоа со lanyard е посилен и удобно добро, така што Можеме да носат безбедно. 【Обезбеди дел за Дизајн】Надгради безбедна заклучување со премиум АБС материјал обезбедува трајност, нула отпор и отпорност на триење. 【Широко Компатибилност】На мобилен телефон водоотпорен торбичка може да се одржи речиси сите мобилни телефони до 6.Кога безбедноста заклучување е затворена, ќе има звучен на "Ка", укажува совршен печат. 【IPX8 Заверена Водоотпорен Торбичка】да се Обезбеди целосна заштита до 100 метри/ 30 метри подводни за вашиот телефон., кој е многу удобен за вашиот живот!.9 инчи големина. 【Екран чувствителен на Допир】Високо-квалитетна мека TPU материјал го прави тоа на нежен допир и одговор.Во споредба со водоотпорен торби што не може да се плови, нашиот може да се спречи вашите важни објекти од паѓање во вода.Пакет 2 пакет водоотпорен случај се многу погодни за вас и вашето семејство да се користи во пливање, плажа, риболов, рафтинг, нуркањето, нуркање, kayaking, капење, скијање и други активности.Во исто време, тоа исто така може да се одржи некои лични предмети, Пари, пасоши, банкарски картички и сл.【Воздушното Перниче Водоотпорен Дизајн на Телефонот Носителот】воздушното перниче на задната страна од водоотпорен телефон случај држи вашиот мобилен телефон лебдечки, Buoyant поддршка уреди до 200 грама, нашиот може да се направи повеќето телефони плови на вода.Можете да работат на вашиот мобилен телефон случајно да снимите прекрасни подводниот свет.Транспарентен водоотпорен телефон торба ви овозможува да правите фотографии, снимање на видео клипови, текст, и др.Притисокот на длабочина можат да влијаат врз екран на допир за акција, ве молиме да користите копчиња за јачина на за да правите фотографии ако тоа се случува.

За стоката

Слична стока во категоријата