0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HBFFL Цврсто Дрво Мултифункционален Спалната соба Лесно да ги Зачувувате и Организирате Облека од Облека Сушење Багажник,1

HBFFL Цврсто Дрво Мултифункционален Спалната соба Лесно да ги Зачувувате и Организирате Облека од Облека Сушење

DEN 7247.76
Това е достапна

Износот

1. Стабилни нозе обезбеди дополнителни безбедна и стабилна поддршка, лесно да се движите.Со висока стабилност, тоа може да поддржува повеќе тешки облека и палта. 2. Лесно да се соберат, не се потребни алатки, соберете остатокот од наметка во неколку брзи чекори.Нема алатки се потребни, и јасно собранието инструкции оди јасно дека со целиот процес. 3. Повеќенаменски облека и прибор, погодни куки ви овозможи да се откажам повеќе предмети за облека како што се капути, јакни и cardigans, заедно со други додатоци, како што се шалови, капи, чанти, чанти, лаптоп торби и чадори. 4. Зачувување на место.Овој грб рек трае до минимален простор во foyers, дневни соби, канцелариски работни простории, проф. д-Р Канцеларии и го задржува палта и прибор надвор од тесни плакари и е лесно достапен, со куки околу решетката. 5. Сушење полици кои стојат високи во стилски и елегантен дрво дизајн.Име на производ : сушење rack Material : цврсти wood Color : 1, 2 Height : 40 * 185 cm Suitable за било која пригода, како што се : спална соба, канцеларија, кафе и други простории, тоа не е само погодна за бесење облека и капи, но исто така и за бесење чадори, врски и кеси.Секоја кука на производот е еден лак изградба за да се спречи оштетување на облека.Ве молиме имајте во предвид : 1. Ве молиме да користите оваа ставка во рамни на подот.Неуспехот да се стори тоа може да резултира со телесни повреди или производ штета.2. Немојте само да се откажам еден куп облека, од една страна, овие предмети треба да бидат рамномерно распоредени.

За стоката

Слична стока во категоријата