0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Облека Airer/Нерѓосувачки Челик Кат Виткање Затворен Отворено Балкон Сушење Ватенка Артефакт Облека Железнички Сушење Рек 2.4 m (Големина : 2.4 m)

Облека Airer/Нерѓосувачки Челик Кат Виткање Затворен Отворено Балкон Сушење Ватенка Артефакт Облека Железнички

DEN 7254.24
Това е достапна

Износот

♥Внатрешниот јаглероден челик на сушење рек цевка зајакнува цврстина на цевката и се подобрува носивоста.Надворешниот нерѓосувачки челик е водоотпорен и anti-oxidant, не е лесно да ' рѓа, и го продолжува работниот век. ♥Виткање 8cm дебелина, може да се чуваат против ѕид или жица. ♥Голем агол триаголник структура; висока јачина на ABS безбедност нога маска; алуминиум алуминиумски додатоци (лактите, бунари). ♥Големина : (125-200)×73×127cm, (125-220)×73×127cm, (125-240)×73×127cm.

За стоката

Слична стока во категоријата