0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZXMY Капацитивни Специјалното Пенкало Зелена Осетливост и Прецизност, Универзален и за ipad, iPhone, Таблети и Други Допир на Екранот. (5.7, Зелена)

ZXMY Капацитивни Специјалното Пенкало Зелена Осетливост и Прецизност, Универзален и за ipad, iPhone, Таблети и

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Мала ТЕЖИНА-перо користи елегантен црно пенкало тело и јасна диск nib дизајн.Пенкало телото е направено од алуминиум и е лесен во тежина, само како традиционална пенкало.Работната принципот на перото е иста како онаа на прстот, но тоа нема да ја напушти досадни отпечатоци од прсти и нечистотија на екранот.Жените не треба да се грижите за гребење на екранот на уредот со своите долги нокти.Ќе може да работи електронски уреди во секое време, дури и ако се носат ракавици.Универзална перо-Компатибилни се со паметни телефони, таблети, екран на допир за лаптоп/Еез. (Apple/i Phone/Ipad pro/Мини/Ер/Андроид/Површина) и други капацитивни екран на допир уреди.Магнетни капа функција-магнетното врска капа може цврсто да се поврзете на пен тело и на крајот на перо што може да го спречи капа од изгубеност и подобра заштита на диск nib.Заменливи nib-перо доаѓа со резервни диск nib (дијаметар : 0.27").На nib е заменливи и може да се направи лесно без алатки. (Забелешка : не отстранувајте ја транспарентен диск од перото совет дневно, инаку пенкало совет ќе не работат).Големина : 5.7" | Боја : Зелена.

За стоката

Слична стока во категоријата