0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CCIVV Тебе Перо, Магнетни Диск Пенкало Пенкало, Компатибилен за Допир на Екранот ( Сина )

CCIVV Тебе Перо, Магнетни Диск Пенкало Пенкало, Компатибилен за Допир на Екранот ( Сина )

DEN 167.76
Това е достапна

Износот

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - Тенок Тело совршено го штити вашиот екрани против отпечатоци од прсти, маснотии, гребнатини, итн.ЗАМЕНЛИВИ СОВЕТ ФУНКЦИЈА : 2 Резервни диск совети ( дијаметар : 0.27" ).Замена може да биде направено во рок од една секунда без никаква алатка, продолжување на животниот век на перото.Голема вредност за цената. 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА! - Тоа го сакаат или да добиете вашите пари назад.CCIVV обезбедува гаранција за сите на нашите објекти.Може да се купи со доверба.

За стоката

Слична стока во категоријата