0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BaBylissPRO BABNTBK3070TN Нано Титаниум Ултра Елегантни Зацврстување Железо, 1 Инч, Црна

BaBylissPRO BABNTBK3070TN Нано Титаниум Ултра Елегантни Зацврстување Железо, 1 Инч, Црна

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

Ултра-мазна титаниум плочи однесување на ултра-висока топлина и се спротивстави на корозија.Керамички грејач инстант топлина & обновување. 50 топлина settings - до 450 степен F. Тенок дизајн и ултра-лесни за максимална удобност.Ryton домување е отпорен на ултра-висока топлина.

За стоката

Слична стока во категоријата