0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LIXIAOHONGG Нога Столче,Footstools Мала Промена Чевли Клупата Мали Столче Крпа Цврсто Дрво Дневна Соба Троседот Столче Повеќе Големини (Боја : Зелена Мал Плоштад Изметот)

LIXIAOHONGG Нога Столче,Footstools Мала Промена Чевли Клупата Мали Столче Крпа Цврсто Дрво Дневна Соба Троседот

DEN 794.40
Това е достапна

Износот

Боја : сива, зелена, материјал : памук и лен ткаенини.Димензии : должина 60см ширина 28.5 см 28.5 cm (разни големина модели, одреден референтен големина на табела).Карактеристики : висок квалитет на монтажни памук, лен маска, дебела рамка, бука столче нозе, со силна оптоварување, удобно пополнување, sedentary не се уморни, не се лизга за исклучување на подлога за заштита на дрвени нозе, а не да му наштети на подот.Применливи сцени : дома, одмор, студио, продавница, итн.сите се добар избор.Обично се испраќаат директно од фабриката, ве молиме да бидат сигурни да се купи, ако не сте добиле датум на испорака, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис за помош.Бренд : LIXIAOHONGGWhether тоа е состави : самовработување, може да се чуваат : no Note : Други украси на сликата не included Maintenance : не ставајте мебел веднаш до клима уред или топлина тоа.Не се изложуваат на сончева светлина за да се спречи мебел од се деформирани или скршени поради студ или топлина.прашува : 1, големина опис : прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од конкретната size2, сликата опис : производот се зема во вид, поради светлината, агол, екранот, и сл., таму ќе биде малку боја разлика, ве молиме understand3. Ако не сте задоволни или производ е оштетен, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail, ве молиме да веруваат во нас.

За стоката

Слична стока во категоријата