0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SurgePRO 3-во-1 Телефон да Ѕвони Носителот - паметен Телефон Метал Прст Јамка Зафат & Потпирач со Автомобил Пропустливи Клип - Универзално Компатибилен Android iPhone Прстен Ст?

SurgePRO 3-во-1 Телефон да Ѕвони Носителот - паметен Телефон Метал Прст Јамка Зафат & Потпирач со Автомобил Пропустливи

DEN 382.80
Това е достапна

Износот

Телефонот ѕвони завртува во здрав прилагодливи потпирачот, која држи до вашиот телефон за удобно гледање.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА - не може да се размислува на соодветен присутни да им даде на некој пријател или близок на посебна прилика?Овој прстен држач за мобилен телефон ќе се направи соодветен подарок за да се даде за Божиќ или родендени.Го СПРЕЧУВА ТЕЛЕФОНОТ КАПКИ - Дали на вашиот телефон постојано се лизга додека сте текст или да selfie?Овој телефон да ѕвони носителот му дава на вашата страна сигурна контрола, обезбедување на побезбедно и поудобно употреба.Оваа ѕвони телефонот носителот исто така, може да се користи како wobble-слободен паметен телефон потпирачот.Како ќе го направите ова во текот на целиот ден, тоа може да биде многу стресно за вашите раце - зголемување на ризикот од вашиот телефон падне и добивање на оштетени од капка.2" и нема да направите вашиот телефон да се чувствуваат премногу обемни ✅ Ротира 360 степени ✅ Компатибилен со сите брендови и заштитни знаци модели ✅ Класична црна боја ја надополнува вашиот телефон дизајн ✅ Нема да го оштети вашиот телефон е надворешната површина за Одржување и користење на вашиот паметен телефон никогаш не била оваа удобно.Треба повеќе време за да се донесе одлука?Тука се и повеќе причини за да го сакам овој телефон да ѕвони носителот : ✅ Мерки 1,97 x 1.Користете го вашиот телефон безбедно и удобно со Surge PRO 3-во-1 Телефон да Ѕвони Држачот.Лесно да selfies, испраќање на вашите текстови, и да ги пребарувате преку социјалните медиуми на вашиот телефон со користење на само една рака.Додадете Surge PRO 3-во-1 Телефон да Ѕвони Носителот на вашиот количка СЕГА!.Овој здрав мобилен телефон ѕвони на носителот функции како телефонот ѕвони, на прилагодливи потпирачот, и автомобил на пропустливи телефон планината.СОВРШЕН АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ - Слободен вашите раце и искуство помалку вратот вирус додека гледате вашите омилени филмови и видеа.

За стоката

Слична стока во категоријата