0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шарени Мачка Поп-Арт Портрет Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување Farmhouse Розова-Стил

Шарени Мачка Поп-Арт Портрет Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија

DEN 712.80
Това е достапна

Износот

Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.десктоп прилагодливи мобилен телефон носителот на големината : 3.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно може да се стави во ранец или џеб, и го носат истиот со вас, многу погоден за гледање видеа, читање и учење, играње игри, видео повици и видео конференции итн.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно може да се стави во ранец или џеб, и го носат истиот со вас, многу погоден за гледање видеа, читање и учење, играње игри, видео повици и видео конференции итн.мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не се лизга силикони нозете, која има силна товарот капацитет и може да се поддржи вашиот мобилен телефон или дури таблет.Интересно мобилен телефон носителот, многу погоден за патување, гледање филмови дома, канцеларија за состаноци, фитнес вежби, јога, e-mail, учење, готвење, референцирање онлајн рецепти, итн.За родендени, Божиќ,одмори, купи совршен подарок за пријателите и семејството.Интересно мобилен телефон носителот, многу погоден за патување, гледање филмови дома, канцеларија за состаноци, фитнес вежби, јога, e-mail, учење, готвење, референцирање онлајн рецепти, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата