0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шарени Мачка Поп-Арт Портрет Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување Farmhouse Црно-Стил

Шарени Мачка Поп-Арт Портрет Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија

DEN 1807.20
Това е достапна

Износот

Интересно мобилен телефон носителот, многу погоден за патување, гледање филмови дома, канцеларија за состаноци, фитнес вежби, јога, e-mail, учење, готвење, референцирање онлајн рецепти, итн.совршен придружник.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно може да се стави во ранец или џеб, и го носат истиот со вас, многу погоден за гледање видеа, читање и учење, играње игри, видео повици и видео конференции итн.мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не се лизга силикони нозете, која има силна товарот капацитет и може да се поддржи вашиот мобилен телефон или дури таблет.мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не се лизга силикони нозете, која има силна товарот капацитет и може да се поддржи вашиот мобилен телефон или дури таблет.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно може да се стави во ранец или џеб, и го носат истиот со вас, многу погоден за гледање видеа, читање и учење, играње игри, видео повици и видео конференции итн.совршен придружник.Изненадување подарок за пријателите и семејството на одмор.

За стоката

Слична стока во категоријата