0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUXO Виткање Мини Застане за Телефонот Таблета Носителот Десктоп Алуминиум Легура Заградата за Мобилен Телефон

YUXO Виткање Мини Застане за Телефонот Таблета Носителот Десктоп Алуминиум Легура Заградата за Мобилен Телефон

DEN 585.60
Това е достапна

Износот

❤ Два начини да застане на вашите телефони/влошки.И двете хоризонтални и вертикални поддршка за поддршка на вашите телефони цврсто без паѓа. ❤ Прилагодување на агол.Направи да се чувствувате удобно, без разлика што агол ви се допаѓа. ❤ Алуминиум материјал.Направени од силна алуминиумска легура со мазна процес да се заштити вашиот уреди добро. ❤ Компактен Дизајн.Виткање дизајн со мали димензии за да се носат лесно. ❤ Погоден occasions.Class на состанокот, изложба, партија, дом, канцеларија, кујна, кревет, библиотека, итн.Бренд : YUXOFree вашите раце!Табела/кат штанд ќе ви донесе повеќе удобен живот и искуство.- Име : Застане За Телефон/Pad - Материјал : алуминиум легура - Големина : 6.5 х 7.1 x 8.8 cm - Карактеристики : стабилна, мазна, еластична, издржлив и лесен - Погоден за : гледање филмови/ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, телевизија, итн.- Погодни прилики : класа, состанок, изложба, партија, дом, канцеларија, кујна, кревет, библиотека , итн.- Пакет Содржина : 1 x Застане За Телефон/Pad Note : други предмети на сликата се само за декорација.Совети : ● Големина опис прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, предмет на вистинската големина ● Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори што е на задоволително ниво во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата