0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Trippy Светлина Печурки Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување Farmhouse Црно-Стил

Trippy Светлина Печурки Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија

DEN 1735.20
Това е достапна

Износот

мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не се лизга силикони нозете, која има силна товарот капацитет и може да се поддржи вашиот мобилен телефон или дури таблет.За родендени, Божиќ,одмори, купи совршен подарок за пријателите и семејството.

За стоката

Слична стока во категоријата