0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUXO Лаптоп Стојат Телефон Носителот Универзален Телефон за Држачот за Маса се Залагаме за Телефонот Стабилна Виткање Заградата за Таблет Канцеларија Трпезариска М

YUXO Лаптоп Стојат Телефон Носителот Универзален Телефон за Држачот за Маса се Залагаме за Телефонот Стабилна Виткање

DEN 585.60
Това е достапна

Износот

❤ Два начини да застане на вашите телефони/влошки.И двете хоризонтални и вертикални поддршка за поддршка на вашите телефони цврсто без паѓа. ❤ Десен агол за да направи да се чувствуваат поудобно кога се користи телефони. ❤ Алуминиум материјал.Направени од силна алуминиумска легура со мазна процес да се заштити вашиот уреди добро. ❤ Компактен Дизајн.Пренослив дизајн со мали димензии за да се носат лесно. ❤ Погоден occasions.Class на состанокот, изложба, партија, дом, канцеларија, кујна, кревет, библиотека, итн.Бренд : YUXOFree вашите раце!Табела/кат штанд ќе ви донесе повеќе удобен живот и искуство.- Име : Застане За Телефон/Pad - Материјал : алуминиум легура - Карактеристики : стабилна, мазна, еластична, издржлив и лесен - Погоден за : гледање филмови/ТЕЛЕВИЗИЈА, играње игри, телевизија, итн.- Погодни прилики : класа, состанок, изложба, партија, дом, канцеларија, кујна, кревет, библиотека , итн.- Пакет Содржина : 1 x Застане За Телефон/Pad Note : други предмети на сликата се само за декорација.Совети : ● Големина опис прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, предмет на вистинската големина ● Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе ви одговори што е на задоволително ниво во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата