0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Шарени Мачка Поп-Арт Портрет Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување Farmhouse Бело-Стил

Шарени Мачка Поп-Арт Портрет Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија

DEN 2313.60
Това е достапна

Износот

3 инчи може да се прилагоди за да одговара на вашите различни гледање потреби.Овој мобилен телефон стојат ви овозможува удобен агол на гледање, ви помага да го поправи вашиот држење на телото и го намалува притисокот на вратот и грбот.За родендени, Божиќ,одмори, купи совршен подарок за пријателите и семејството.совршен придружник.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно може да се стави во ранец или џеб, и го носат истиот со вас, многу погоден за гледање видеа, читање и учење, играње игри, видео повици и видео конференции итн.Интересно мобилен телефон носителот, многу погоден за патување, гледање филмови дома, канцеларија за состаноци, фитнес вежби, јога, e-mail, учење, готвење, референцирање онлајн рецепти, итн.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.десктоп прилагодливи мобилен телефон носителот на големината : 3.Лесен дизајн, укината во мини тело, зазема мал простор, лесно да се носат, па лесно може да се стави во ранец или џеб, и го носат истиот со вас, многу погоден за гледање видеа, читање и учење, играње игри, видео повици и видео конференции итн.Можете да уживате во забавата на вашиот телефон без да се грижиш за намалувањето или нула вашиот телефон.мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не се лизга силикони нозете, која има силна товарот капацитет и може да се поддржи вашиот мобилен телефон или дури таблет.Ако сте го купиле нашите производи виткање мобилен телефон носител, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не се лизга силикони нозете, која има силна товарот капацитет и може да се поддржи вашиот мобилен телефон или дури таблет.

За стоката

Слична стока во категоријата