0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Американската Кинолошки Клуб AKC Метален Двојно Заклучување Стигнале сигурносно јаже, Сина

Американската Кинолошки Клуб AKC Метален Двојно Заклучување Стигнале сигурносно јаже, Сина

DEN 474.24
Това е достапна

Износот

Двојно заклучување Стигнале куче поводник.Обезбедува безбедност и сигурност за време на куче прошетки.Се протега до 15 нозе !.Притиснете надолу Црна копчето кога ќе се достигне саканата поводник Должина, и слајд врвот дното нагоре за да го отклучите и да се повлече.Добро за домашни миленици до 55 кг.Американската Кинолошки Клуб стигнале поводник карактеристики двоен механизам за да се обезбеди безбедност за време на куче прошетки.Тоа е лесен за употреба - притиснете надолу црна копчето кога ќе се достигне саканата поводник должина, и слајд врвот дното нагоре за да го отклучите и да се повлече.Тоа е лесно да се прилагоди помеѓу подолг и пократок поводник.Метален прстен да кука на домашно милениче е подигнат, или јака.

За стоката

Слична стока во категоријата