0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Idepet Тешки Стигнале Куче Поводник за Мали и Средни Кучиња, Анти-Џвакање Челик Синџир Дизајн,360 степени Метежот-Бесплатно,се Скрши и Lock Систем,16ft Поводник за Куче Одењ

Idepet Тешки Стигнале Куче Поводник за Мали и Средни Кучиња, Анти-Џвакање Челик Синџир Дизајн,360 степени Метежот-Бесплатно,се

DEN 503.76
Това е достапна

Износот

【ЕДНО КОПЧЕ КОЧНИЦА & ЗАКЛУЧУВАЊЕ на СИСТЕМОТ за БЕЗБЕДНОСТ на : 】 сигурен заклучување копче обезбедува способност да се прилагоди на должината на поводник како што треба.Се работи за средни кучиња, како и помали кучиња, им дава максимална слобода додека е под ваша контрола.за нашите IDEPET Стигнале кабелот поводник може да се протега до 16ft/5 Метри, за да бидете сигурни дека вие може да одиме со целосна контрола над вашиот кожен придружник со инстант retraction на поводник, кога е потребно и да им даде на вашите миленици повеќе слобода да талкаат, шмркаат, и ѕиркаат наоколу.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. Откако поводник добива испреплетени, ве молиме да untangle тоа веднаш.Нашата единствена burly нерѓосувачки синџир дизајн може да се спречи вашите кучиња од џвакање на поводник било уште повеќе кога ќе се шетаат нив.

За стоката

Слична стока во категоријата