0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WENH 5m Куче Поводник Стигнале Најлон Миленичиња Куче Одење, Трчање Поводник Доведе Автоматско Продолжување Куче Leashes Јаже за Мали Средни Кучиња (Боја : Сина, Големина

WENH 5m Куче Поводник Стигнале Најлон Миленичиња Куче Одење, Трчање Поводник Доведе Автоматско Продолжување Куче

DEN 371.28
Това е достапна

Износот

⭐Може да подобра контрола на кучето е однесување.Тоа е добар избор за дневна каузална прошетка и професионална обука, мека и силна за мали средни голема раса кучиња, како што е германски овчар, Husky, Corgi, Golden retriever, Лабрадор и сл. ⭐Ергономски TPE Против пролизгување се Справи со не е лесно и безбедно да зафат, дава пријатно за пешачење искуство со вашите домашни миленици и не се грижи за кучето поводник ќе му наштети на вашата рака кога кучето се кандидира за madly. ⭐Тоа не е забавно да мора да се запре во право во средината на енергичен се кандидира.Нашиот тренинг поводник има две поместена се справува со мека на СДР, обезбедува добра контрола на вашиот pup, само да уживаат во чувството прошетки со вашето куче и ја заштитува вашата рака од јажето изгори. ⭐Нашите hands-free куче поводник се направени од издржлив синтетички влакна најлон и високо-одделение метал клипови, кои можат да го издржат 660 килограми на затегнувачка цврстина и може да се користи година по година.Има dual-рачка, рачка на задникот брзо може да води куче назад на вистинскиот пат, и рачка на јака може да обезбеди повеќе директна контрола и сообраќај за контрола на кучето. ⭐За сите видови на кучето со најмногу 110lbs во тежина, Овој Стигнале Поводник работи за моќна големи кучиња, како и на средна големина и помали кучиња, им дава максимална слобода додека е под ваша контрола.Тип : 5m Куче Поводник Стигнале Најлон Миленичиња Куче Одење, Трчање Поводник Доведе Автоматско Продолжување Куче Leashes Јаже За Мали Средни Dogs Colors : Blue/Црвена/Зелена/Црна/Rose Fit За : Мали Средни Кучиња Стигнале стил design Material : ABS+Nylon One-допир за контрола на копчето за да се опуштите и да се стегне на јаже, лесен и удобен Мек зафат Давање на вашето куче многу добар спектар и слобода на движење.Големина.

За стоката

Слична стока во категоријата