0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Izzo Skee-Голф Ставање Игра Set - Голф Игра во Собата Вклучува 6 Пракса Голф Топки и Универзална Голф Putter

Izzo Skee-Голф Ставање Игра Set - Голф Игра во Собата Вклучува 6 Пракса Голф Топки и Универзална Голф Putter

DEN 1929.60
Това е достапна

Износот

Сите-во-едно Голф Ставање Обука Помош и Игра во Собата.Собрани Големина : 7' x 2' x 2'.Паѓа во свој 2 "x 2' x 1.5" футрола со патент затворање.Вклучува (6) пена вежбање безбедно за употреба во затворени простории како и надвор.Универзална двојно-еднострани putter работи и десно и лево раце.Компатибилен со вистинска голф топки (се продава одделно); Игри инструкции се вклучени.Фина мелодија вашиот ставање удар додека се забавуваат играјќи Izzo Голф Skee-Топка Ставање Игра.Одлична за сите нивоа на голфери дали го користат тоа за пракса или играат игра со вашето семејство и пријатели.Совршена алатка за учење на децата како да се постава.Вклучува (6) пена пракса голф топки, па тоа е безбедно за двете затворен или за употреба на отворено.Доаѓа со универзална двојна двострано putter која го поддржува и двете десно и лево раце играчи.Иновативниот дизајн се отвора во брзо..само да ја отпакувате компактниот за чување, расплетува на ставање мат и pop-up рампата и постигнувајќи цели.На Izzo Skee-Голф Ставање Игра во Собата е компатибилен со вистинска голф топки, како и, за повеќе разиграните возрасни натпревари без разлика дали на грбот патио или надолу во пештерата човек!.

За стоката

Слична стока во категоријата