0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
meite 18 Мерач к Серија 1/4-Инчен Тесен Круна со Нога Должина 1-1/8-Инчен Поцинкуван Тапацир Staples Медиум Жица Стејплс (4000pcs/Кутија) (1 СЛУЧАЈ Pack)

meite 18 Мерач к Серија 1/4-Инчен Тесен Круна со Нога Должина 1-1/8-Инчен Поцинкуван Тапацир Staples Медиум Жица

DEN 288.48
Това е достапна

Износот

К Серија Staples. 18 Мерач 1/4-Инчен Круна со Нога Должина 1/2-Инчен да 1-1/2 Инчи.Поцинкуван Парична Казна Жица Staples.Staples Компатибилен Со meite MT432 KLM, 440 KB Staplers. 4,000 КОМПЈУТЕРИ По Кутија; 10 кутии по случај.Тип : Тесен Круна Staples.Fastener Мерач : 18. Fastener Слој : Поцинкуван.Поцинкуван сврзувачки елементи се за внатрешни работи апликации во третираат граѓа.Дебелина * Ширина : 1.05 мм * 1.27 mm.Круна : 5.85 mm (1/4").Должина : 13-38 mm (1/2"-1 1/2").Круна : 1/4".Должина : 1-1/8".Пакет количина : 4,000 парчиња/кутија, 10 кутии/случај.Примена во prefab домување, мебел, троседот, итн.Тип : Тесен Круна Staples Fastener Мерач : 18 Fastener Слој : Galvanized Galvanized сврзувачки елементи се за внатрешни работи апликации во третираат граѓа.Дебелина * Ширина : 1.05 мм * 1.27 mm Crown : 5.85 mm (1/4")Должина : 13-38 mm (1/2"-1 1/2"). 13 мм (1/2"), 16 mm ( 5/8"), 19 мм (3/4"), 22 mm (7/8"),. 25 mm (1"), 1-1/8", 32 мм (1-1/4"), 38 mm (1-1/2").Круна : 1/4"Должина : 1-1/8"Пакет количина : 4,000 парчиња/кутија, 10 кутии/case Use meite сврзувачки елементи за повеќе позитивни дискови, помалку гужва, и траен квалитет!.Компатибилен со meite MT432 KLM, 440 KB спојувач.Примена во prefab домување, мебел, троседот, итн.

За стоката

Слична стока во категоријата