0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CYBEX Agis М-Air4 Бебе Шетач, Есен Злато

CYBEX Agis М-Air4 Бебе Шетач, Есен Злато

DEN 5999.76
Това е достапна

Износот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 3-во-1 патување систем : Може да се трансформира во патуваат систем со еден од CYBEX младата автомобил места или се користи како pram со Носи Cot.Брзо со една рака пати : лесно Може да се здипли во компактен пакет со една рака.Самостојна функција : Слободен-стои кога укината и.Никогаш не-Flat гуми : Лесни и ЕВА пена исполнет тркала за лесен за маневрирање.Од една страна, полулегнал и високи backrest : Оптимална удобност како детето расте. 3-во-1 патување систем : Може да се трансформира во патуваат систем со еден од CYBEX младата автомобил места или се користи како pram со Носи Cot.Брзо со една рака пати : лесно Може да се здипли во компактен пакет со една рака.Самостојна функција : Слободен-стои кога укината и.Никогаш не-Flat гуми : Лесни и ЕВА пена исполнет тркала за лесен за маневрирање.Од една страна, полулегнал и високи backrest : Оптимална удобност како детето расте.На CYBEX Agis М-Air4 отелотворува крајната возачко уживање.Урбан runabout е лесен и агилни, но сепак нуди исклучителна удобност.Неговите компактни димензии, го прави лесно да се движите, и поедноставен една рака виткање систем го прави совршен придружник за употреба во градот.

За стоката

Слична стока во категоријата