0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бумбари и Бумбари Директно Удар Сува 5 оз & Задебелување Спреј за Коса 4.2 оз

Бумбари и Бумбари Директно Удар Сува 5 оз & Задебелување Спреј за Коса 4.2 оз

DEN 1678.56
Това е достапна

Износот

Тоа е за удар-сушење, амбиент, заштита од топлина и додавање на волумен, лифт и контрола.Лесен, топлина се активира со стил balm.Она што го прави тоа : Ова balm помага да се испорача директно мазна, здрава-во потрага стилови со движење.Неговата не-мрсна, лесни формула tames flyaways и frizz, заштита на косата од топлина-стил, и влажност.

За стоката

Слична стока во категоријата