0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Црн Кавијар Volumizer Спреј За парична Казна, Тенки И Кршливи косата 4.2 ОЗ

Црн Кавијар Volumizer Спреј За парична Казна, Тенки И Кршливи косата 4.2 ОЗ

DEN 1677.60
Това е достапна

Износот

Volumizer Спреј за парична казна, тенки и кршливи косата збогатен со црн кавијар екстракт.Спреј уникатно дизајнирани за да додадете сјај и волумен на парична казна и кршливи косата.Додава сјај додека volumizing на коренот на влакното да се олесни стил.Содржи анти-оксидирачки растителни екстракти (калинка и зелен чај) да се заштити губење на текстурата од животната средина и временските штета.Збогатен со црн кавијар екстракт.

За стоката

Слична стока во категоријата