0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bluetooth Слушалки, Безжична Слушалка за мобилни Телефони, во Уво Парче Слободни Раце Слушалки приклучок за Слушалки за во Автомобил Speakerphones Колекции w/Микрофон, Поништ?

Bluetooth Слушалки, Безжична Слушалка за мобилни Телефони, во Уво Парче Слободни Раце Слушалки приклучок за Слушалки

DEN 719.76
Това е достапна

Износот

Поддржува Исклучување на функцијата за време на повици, како и.5 ~2 Часа Полнење Порт : Micro USB Батерија : Литиум-јонска Полимер 85m Ah Mute Копчето : Да Компатибилност : Bluetooth-от мобилни телефони,i Phone, i Pad, Лаптоп, КОМПЈУТЕР. ПОВРЗУВАЊЕ НА 2 УРЕДИ ИСТОВРЕМЕНО Овозможи две Bluetooth мобилни телефони да се поврзе во исто време.Дури и ако двата мобилни телефони, ти никогаш нема да пропуштите повик.Уживајте во Слободата на Soundfor Активен начин на Живот – Додади во кошничка и РЕД СЕГА!.ГАРАНЦИЈА 1-година грижете се-бесплатно гаранција и 45 дена гаранција за враќање на парите.ДО 9 ЧАСА ВРЕМЕ на РАЗГОВОР До 9 часа нон-стоп време на разговор и 10 дена времето на мирување со еден обвинет во само 2 часа.Overvoltage ќе го оштети батеријата.Се истакна : 5 V Полначот Само.

За стоката

Слична стока во категоријата