0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3 ниво зачин багажник метални кујна рек мултифункционален леќата организатор инсталација-слободен интегрирано за канцеларија, дневна соба-црна

3 ниво зачин багажник метални кујна рек мултифункционален леќата организатор инсталација-слободен интегрирано за

DEN 916.80
Това е достапна

Износот

3 ката : кујната полица има 3 прегради.Продавница зачин тегли и зачин тегли во пластовидно систем за складирање за да се зачува простор.Големина : 38x18x35cm.Лесен за чистење : Нашите полици се водоотпорни и да имаат добар дамка отпор.Ако има масло или други мирис на полица, само избришете ја чистат со влажна крпа.Солиден и издржливи : Ова здрав зачин решетката се направени од издржлив метал, има анти- ' рѓа, лесна-за-чистење ефекти, и може да се користи за многу години, што е многу погоден за секоја кујна.Организација : Преку овој практичен зачин кабинет, сол, црн пипер, други зачини садови и кујнски прибор (како на пример масло и оцет) може да бидат зачувани уредно.Чувајте ги вашите среди кујната.Широк спектар на употреба : Во прилог на кујната, исто така, може да се користат во канцеларии, спални соби и бањи за чување на книги, козметика, крпи и други предмети.Поради својата простор-за заштеда на енергија и мултифункционален дизајн, може да се користи во сите соби.предности на производите : Нашата зачин решетката може да ви помогне да се решат проблемите, да вашата кујна живот повеќе среди и чувајте го на чиста.Тоа е, исто така, совршен за да им даде подароци на вашите пријатели и семејството за посебни прилики или празници.карактеристики : 3 прегради обезбеди доволно складирање space Metal материјал, водоотпорен и durable Stable структура и добра сметководствена capacity Installation-бесплатно, лесно да се maintain Contemporary дизајн го прави погоден за секоја family Find работи брзо и лесно и ги стави назад во право place Suitable за леќата шишиња, книги, козметика, toiletriesspecification : Големина : 38x18x35cm Weight : 1.55 KGMaterial : метал + прав spray Colour : Black Wide опсег на употреба : кујна, купатило, занает соба, канцеларија, кујната кабинет организација.Испорака содржина : 1 x 3 слој зачин rack Note : Украси не се вклучени во обемот на снабдување.

За стоката

Size:
38x18x35cm
Weight:
1.55KG
Material:
metal + powder spray
Colour:
Black
Wide range of uses:
kitchen, bathroom, craft room, office, kitchen cabinet organization.
Delivery content:
1 x 3 layer spice rack
Note:
Decorations are not included in the scope of supply.

Слична стока во категоријата