0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TJLSS Леќата Кутија - Креативни Вертикална Ротари Леќата Кутија Кујна Леќата Тегла Стакло во Собата На

TJLSS Леќата Кутија - Креативни Вертикална Ротари Леќата Кутија Кујна Леќата Тегла Стакло во Собата На

DEN 1101.60
Това е достапна

Износот

Практичен дизајн, во потрага по идејата на спајс багажник, ова се повлече-out зачин решетката е лесно да се работи, па тоа исто така може да се користи како зачин rack во кујната кабинети.Голем простор, ова големи зачин решетката има два слоја, со обезбедување на доволно простор за зачини, сол, црн пипер, чили во прав, итн.Направен од висок квалитет на стакло материјал, издржлив, лесен за чистење, анти-корозија, влага-доказ, нема рѓа, погодни за долготрајна употреба.Центарот оска на cruet е преместена, цврсти и издржливи, со 360-степен ротирачки рамки кои можете да ги ротирате како што е потребно.Ротари капа, супер тесни печат, 3 видови на дупки може да се прилагоди, удобен и практичен.Мулти-функционални завршувањето рамка, цврсти и издржливи, 360° на ротација на секој агол.Можат да се сместат повеќе кујнски прибор, лесен за употреба.Производи од стакло ,може да не бидат директно загрева,Лесно се стави.Преносни основната рамка за лесно лифтинг, се движат, и storage Name:Леќата Box Material:Стакло + Нерѓосувачки Steel Color:Black Weight : 1kg Size : 16*16*33cm/6.3*6.3*13inch Contain : 1* Леќата Кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата