0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TJLSS Condiment Шишиња, Леќата Кутија Јасно Зачин Кутија за Складирање Садот за Сол Шеќер Ketchup

TJLSS Condiment Шишиња, Леќата Кутија Јасно Зачин Кутија за Складирање Садот за Сол Шеќер Ketchup

DEN 2376.00
Това е достапна

Износот

Може да се користи за разни мирудии : бибер, шеќер, сол, зачини, пилешко супа во прав, пченка скроб, итн.Направени од високо-квалитетни пластични материјали, да ги задржи на свежи зачини и без мирис, и да се спречи леќата на прашина или други нечистотии.Проѕирно тело, вие не мора да се грижите за добивање на погрешни сос кога готвење.Црна транспарентна форма е освежување.Со прекривачот дизајн, тоа е ефикасен против влага и прашина.Дизајнерот користи PS пластични материјали за дизајн на едноставна форма.Транспарентен црна здравје материјал, стилски и едноставна.

За стоката

Слична стока во категоријата