0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3 ниво зачин рек кујна зачин организатор потоне полица метал зачин носителот може да се наметнува и влечат силна носивоста за спална соба и бања-бела

3 ниво зачин рек кујна зачин организатор потоне полица метал зачин носителот може да се наметнува и влечат силна

DEN 1476.00
Това е достапна

Износот

Чување : На мултифункционален зачин решетката има 3 слоеви на партиции, која не е само погодна за класифицирање и организирање на зачини, но исто така и како општо кујна организатор на храна и други кујна производи.Лесен за чистење : Нашите полици се водоотпорни и да имаат добар дамка отпор.Ако има масло или други мирис на полица, само избришете ја чистат со влажна крпа.Солиден и издржливи : Ова здрав зачин решетката се направени од издржлив железо, има анти- ' рѓа, лесна-за-чистење ефекти, и може да се користи за многу години, што е многу погоден за секоја кујна.Организација : Преку овој практичен зачин кабинет, сол, црн пипер, други зачини садови и кујнски прибор (како на пример масло и оцет) може да бидат зачувани уредно.Чувајте ги вашите среди кујната.Широк спектар на употреба : Во прилог на кујната, исто така, може да се користат во канцеларии, спални соби и бањи за чување на книги, козметика, крпи и други предмети.Поради својата простор-за заштеда на енергија и мултифункционален дизајн, може да се користи во сите соби.предности на производите : Нашата зачин решетката може да ви помогне да се решат проблемите, да вашата кујна живот повеќе среди и чувајте го на чиста.Тоа е, исто така, совршен за да им даде подароци на вашите пријатели и семејството за посебни прилики или празници.карактеристики : 3 прегради обезбеди доволно складирање space Painted железо материјал, водоотпорен и durable Stable структура и добра сметководствена capacity Contemporary дизајн го прави погоден за секоја family Find работи брзо и лесно и ги стави назад во право place Suitable за леќата шишиња, книги, козметика, toiletries Specifications : 3 слоеви големина 39x40x25cm Material : железо + најлон + silicone Color : црна, white Wide опсег на употреба : кујна, купатило, занает соба, канцеларија, кујната кабинет организација.Испорака содржина : 1 x 3 слој зачин rack Note : Украси не се вклучени во обемот на снабдување.

За стоката

Слична стока во категоријата