0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Спајс Тегла, 16 Парче Бамбус Обновлив Зачин Рек -Зачин јар-Зачин рек организатор на кабинетот-Зачин организатор-Стаклени тегли-Зачин контејнери-Зачин рек организат?

Спајс Тегла, 16 Парче Бамбус Обновлив Зачин Рек -Зачин јар-Зачин рек организатор на кабинетот-Зачин организатор-Стаклени

DEN 2965.20
Това е достапна

Износот

Направен од висок квалитет, -бамбус-Стаклени тегли со капаци-Зачин полици-Леќата контејнери-Стакло зачин јар-Мали тегли-Зачин тегли со етикета-Зачин jar-Зачин полица-Зачин рек ѕид.Може да се пополни coriander, црн бибер, ким и многу повеќе.Тие имаат доволно простор за да се пополни зачини од стандард малопродажната пакет и имате совршена големина за да се намали континуирано refills.

За стоката

Слична стока во категоријата