0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZZWZM Леќата Рек Зачин Тегла Кутии Пипер Билка Сол Складирање Сад Транспарентен Condiment Шише Кујната Готвење Алатка

ZZWZM Леќата Рек Зачин Тегла Кутии Пипер Билка Сол Складирање Сад Транспарентен Condiment Шише Кујната Готвење

DEN 2963.52
Това е достапна

Износот

Изработени од еко-пријателски PP plstic, се безбедни за употреба.Идеален за зачин, сол, билка, бибер, шеќер, чај, итн.Влага доказ, Прашина доказ, Вода доказ, Инсекти доказ.Независна леќата тегла и секој има лажица, да се спречи миризбата на загадувањето.Слободно да се постави, може да се стави тоа хоризонтално или вертикално.Материјал : Еко-пријателски plstic Capacity : 1800ml Size : 28.5 cm * 11.5 cm * 10cm Color : Green Weight : 0.5 kg Made на еко-пријателски PP plstic, се безбедни за употреба.Идеален за зачин, сол, билка, бибер, шеќер, чај, итн.Влага доказ, Прашина доказ, Вода доказ, Инсекти доказ.Независна леќата тегла и секој има лажица, да се спречи миризбата на загадувањето.Слободно да се постави, може да се стави тоа хоризонтално или вертикално.

За стоката

Слична стока во категоријата