0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ZZWZM Пристигнувања во текот на Чување од Носителот Дома Мулти-функција Прилагодливи Кујна Полица Бања Рек Пластовидно Складирање Организатор

ZZWZM Пристигнувања во текот на Чување од Носителот Дома Мулти-функција Прилагодливи Кујна Полица Бања Рек Пластовидно

DEN 7772.40
Това е достапна

Износот

Тоа е целосно прилагодливи за да ги собере многу различни големини.Секој полицата може да се прилагоди и како тесен како 7.5" како широк како 17".Длабочината на полица е 10 3/8".Може да се рангирани или се става рамо до рамо па нема потроши простор.Тоа инсталира во брзо - не се потребни алатки,Го инсталира во брзо - не се потребни алатки.Спајс рек одговара на било кабинет, загарантирана.Полица кујната кабинет организатор врти хаос на зачини во организирана ремек-дело.

За стоката

Слична стока во категоријата