0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mitutoyo 511-755 6.5- 10 Dial Понесе Gage Сет, на Дипломирање: .0001

Mitutoyo 511-755 6.5- 10 Dial Понесе Gage Сет, на Дипломирање: .0001

DEN 2606.40
Това е достапна

Износот

Прецизна, брза, повторливи мерења на понесе дијаметри.Точност : ±.0002".Карбид наковалната и топката контакт точка за издржливост.Се снабдува со AGD серија 2 dial индикатор и опремени за носење.Dial заштита поклопецот е испорачана како стандард.Опремени со заменлив anvils.Mitutoyo 511-755 CG-10"СЕКИРА/2923 SB-10.

За стоката

Слична стока во категоријата