0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Мерење на Главата за 781B, 770B, 78 Понесе Gage, 4.0 да 5.0 Опсег

Мерење на Главата за 781B, 770B, 78 Понесе Gage, 4.0 да 5.0 Опсег

DEN 703.20
Това е достапна

Износот

4. Од 0 до 5. 0" Опсег.Се продава во секоја од нив.Лесен за Употреба.На тип на производ е Starrett Мерење на Главата за 781 B, 770 B, 78 Понесе Gage, 4. Од 0 до 5. 0" Опсег.Овој производ е направен во сад, и е произведен од страна на Л. С. Starrett Компанија.

За стоката

Слична стока во категоријата