0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Mitutoyo 511-212 Dial Понесе Мерач за Мали Дупки, 0.24-0.4 Спектар, 0.0001 Дипломирањето, +/-0.0002 Точност

Mitutoyo 511-212 Dial Понесе Мерач за Мали Дупки, 0.24-0.4 Спектар, 0.0001 Дипломирањето, +/-0.0002 Точност

DEN 6472.32
Това е достапна

Износот

Тебе проред на 0.Еден солиден покрие штити dial индикатор.Пиштол-зафат понесе мерачи се користи за брзо, една-раце работа со повторливи резултатите од еден оператор на друг.На Mitutoyo 511-212 Dial Понесе Мерач за Мали Дупки има еден мерен опсег од 0.Компанијата, основана во Токио во 1934 година, формирана Mitutoyo Америка Corporation во 1963 година со седиште во Аурора, ИЛ.

За стоката

Слична стока во категоријата