0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Создаден Gage, 10-16 Мерен Опсег (во.), 0.0005 Graduations

Создаден Gage, 10-16 Мерен Опсег (во.), 0.0005 Graduations

DEN 16344.00
Това е достапна

Износот

Објект Создаден Gage.Мерен Опсег (Во.)-10-16. Сондата, На Длабочина (Во.)-10.079. Graduations-0.0005. Број на Листови-0. Создаден Gage, 10-16' Мерен Опсег (Во.), 0.0005' Graduations Features : Должина (Во.)-14.370 Мерен Опсег (Во./мм)-10.000 да 16.000 Материјал-Steel Finish-Unfinished Features-Керамички Наковалната Контакт Point Number на Парчиња-1 Includes Случај.

За стоката

Слична стока во категоријата