0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 Пакет Полнење Електрични четки за заби за Возрасни и Деца, Sonic Белење на Заби Четка со 8 Четка Глави, 6 Чистење Режими и Паметни, Тајмер, IPX7 Водоотпорен за Чистење со ?

2 Пакет Полнење Електрични четки за заби за Возрасни и Деца, Sonic Белење на Заби Четка со 8 Четка Глави, 6 Чистење

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

【2 Пакет Четка за заби & 8 Четка Глави】На електрична четка за заби има 8 четка глави.На влакната се дизајнирани во најлон "W" облик, што одговара на обликот на забите и може да темелно чистење на непцата и тешко да се постигне делови.И ова е опремен со 1 бела и 1 розова електрична четка за заби, погоден за семејството употреба, особено за парови. 【6 Режими & USB Полнење】На четка за заби има 6 начини : чувствителни, нежни, чистење, масажа, заболување на заштита и светла бела, погоден за различни усни и непца.На електрична четка за заби донесува USB полнење дизајн, кој е компатибилен со било каков полнач или со USB интерфејс уредот може да се користи за 60 дена кога е целосно наполнета!. 【Моќен Sonic Чистење】На електрична четка за заби е опремен со супер моќен мотор, кој може да генерира 45,000 вибрации во минута, која може ефикасно да се отстранат длабоко дамки на забите.Во споредба со традиционалните рачни четки за заби, електрични четки за заби може да ги избелуваат забите и да се подобри гуми за џвакање и орално здравје во рок од 2 недели. 【2 Минути Smart Тајмер 】Изградена-во 2 минути smart тајмер (автоматски се исклучува по 2 минути), што може да се сретне најкус заб четкање време се препорачани од страна на стоматолог.Постојат пауза на секои 30 секунди за да ве потсети да го промените четкање област за ефикасно чистење.На IPX7 одделение е водоотпорен и целата се перат, што го прави полесно и побезбедно за чистење на под допрете. 【100% Гаранција】Пакет се вклучени : 2 x четка рачка, 8 x четка за заби глави, 2 x полнење преку USB кабел (Не Полначот), 1 x упатството.Ако имате било какви прашања, само за да ни оставите порака, via , Ние ќе ви обезбедиме со 100% задоволството на клиентите услуга.Нашите производи имаат една година гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

За стоката

Слична стока во категоријата