0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cucina & Аморе, Bruschetta Сонцето Сушени Домати, 7.9 Унца

Cucina & Аморе, Bruschetta Сонцето Сушени Домати, 7.9 Унца

DEN 914.40
Това е достапна

Износот

Сите природен, не содржи конзерванси, без вештачки вкусови, е не-ГМО, глутен слободни, и кошер уверение.Традиционалната италијанска закуска или мезе подготвени со вкусен состојки сецкани во ситни парчиња и потоа се зачинети со сирење, девственото маслиново масло и оцет.Совршен додаток на секое јадење.Уживајте во cucina & аморе sundried домати brushetta (6x7. 9oz).Сите природни, направени со само свежо ingrients, не генетските модифицирани организми и glutten слободни.Ќе се создаде сензација за вашите сетила на вашиот прв залак.Answer : ___________________________ Note : опис е информативни само.Ве молиме погледнете ги состојки на производот пред употреба.Ве молиме адреса за кои било здравствени или диететски прашања со вашиот лекар пред употреба на овој објект.

За стоката

Слична стока во категоријата